Kraina stylu

Blogowy poradnik o miejskiej modzie

Odpowiednia stylówa z butami Vans

without comments

Buty Vans SK8 Hi 46 MTE DX Micro ChipIndywidualne określenie siebie za pomocą idealnego składu odzieży i butów, sprawi, że zawsze można poczuć się wyśmienicie w dowolnym zestawieniu. Dlatego też Vans przygotował dla swoich wielbicieli buty, które dokładnie odzwierciedlają styl streetwear oraz skate. To właśnie one przyczynią się do ponadczasowego look’u, a chodzenie w nich będzie nadzwyczaj komfortowe.

Na deskorolkę i do miasta

Buty skate Vans ze sklepu 7store są zbudowane tak, by zapewnić doskonałą przyczepność i amortyzację dzięki gumowanej podeszwie. W ofercie są modele:
– niskie oraz za kostkę,
– wyposażone w sznurowadła, które umożliwiają indywidualną regulację względem kształtu stopy.
Ich noszenie jest przyjemne dla stóp, toteż świetnie sprawdzą się w miejskich warunkach, na ulicach, czy też w skate parku.

Vans obuwie – liczy się także fajny wygląd

Dodatkiem do kompleksowej wygody, jest szeroki wybór kolorystyki – od czerni, szarości po czerwony, czy różowy. Występują także wersje bogate we wzory, która nadają całości niezwykłej oryginalności. Wymierna trwałość zezwala na długie noszenie, a pierwotny wygląd butów nie zostanie szybko zachwiany. Będzie można zatem nosić wielbiony kultowy model, w każdorazowym wypadzie na deskę, czy też podczas spaceru po parku.

Written by modnawy

Marzec 11th, 2018 at 12:49 pm

Posted in Obuwie markowe

Tagged with